• 183259

Smart TV FOX 50″ 50WOS600A

Smart TV
Резолуција на екранот: 3840 x 2160 px
Технологија за директен LED дисплеј (DLED)
WebOS 5.0 оперативен систем
Интегриран Wi-Fi (2,4 GHz / 5 GHz, IEEE 802.11 a / b / g / n / ac)
LAN RJ45/HDMI 3/USB 2
Тјунер ATV / DTV-C, T, T2, S, S2
Bluetooth/AV влез/CI +
Магичен далечински управувач со сензор за движење
Моќност на звучникот: 2 x 10 W
Димензии (ШxВxД) Со држач: 112,1 x 68,2x 20,8 cm
Тежина 9,2 kg
Меморија: 8 GB / RAM меморија: 1,5 GB

26990 ден.

Нема на залиха

SKU: 183259 Категорија: