• 183258
43% попуст
Заштеди со Клуб цена

Smart TV FOX 43″ 43WOS600A

Паметна телевизија со 43 “WebOS 5.0 оперативен систем
Dolby Audio
Резолуција на екранот: 3840 x 2160 px
4K Ultra HD резолуција
Максимална моќност на звучникот: 2 x 10 W
Димензии (ШxВxД) Со држач: 96,6 x 59,2 x 21,6 cm / Без држач: 96,6 x 55,8 x 8,9 cm
Тежина: 7,2 kg
Меморија: 8 GB, RAM меморија: 1,5 GB

Клуб Цена
16989 ден. 29990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183258 Категории: ,