24% попуст
Заштеди со Клуб цена

Smart LED TV Favorit 43DN4JM2T2S2A-90FHD

Model :43DN4JM2T2S2A- 90FHD
Diagonal: 43 “(104 cm)
Display: Direct LED (DLED)
Resolution: 1920 x 1080 ( Full HD)
Lighting: 250 cd / m2 /
Response time: 8 ms
Speed: Quad Core 1.2GHZ / Memory: 4GB, RAM 512MB
Connectivity: HDMI x 3, VGA, USB x 2, CI +, Headphone jack, Coaxial Audio Wi-Fi ,
Tuner : DVB-T / C / T2
OS: Android 4.4
Mounting: VESA (200 x 100)
Color: Black
Language: English , Serbian
Speakers : 2 x 10W

Клуб Цена
12992 ден. 16999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178015 Категории: ,