• 188406
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Слушалки PHO MS EOS B510

Безжични TWS слушалки
Bluetooth
Време на полнење за слушалки: 1,5 часа
Микрофон: -42 ± 3dB

Клуб Цена
1273 ден. 1340 ден.

На залиха