5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скара средна 300х500mm

Димензии:300х500mm

Клуб Цена
1092 ден. 1150 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086559 Категории: ,