• 175045
26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скара PHILIPS HD 4417

Електрична скара
Јачина: 2000W
Нелеплива плотна
Терморегулатор

Клуб Цена
4495 ден. 6099 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175045 Категории: ,