5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скара обична мала 250x400mm

Димензии:250x400cm

Клуб Цена
694 ден. 730 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086560 Категории: ,