• sku-36452016-700×700
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скара на жар – голема расклоп. 44х22см

Површина на скарата: 42 x 22 cm
Димензии на отворена скара: 43 x 23 x 40 cm
Димензии на затворена скара (кутија): 43 x 23 x 5cm
Нивоа на подигање – 3 нивоа
Хромирана решетка со 2 рачки
2 отвори за регулирање на воздухот
4 на преклопување, стабилни ногарки
Брза монтажа без употреба на алат
Дебелина на огниште и капак: 0.5mm

Клуб Цена
1071 ден. 1190 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182348 Категории: ,