5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скара Kumtel KB-6000

Моќност: 2200 W
Напон: 240 – 220V
Херц: 50/60
Димензии: 215 X 340 mm

Клуб Цена
1226 ден. 1290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168264 Категории: ,