• 195193
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна за пица fabbygo NAPOLI

Димензии: 59x46x162cm
Дебелина: 0.9mm
Решетка за готвење: 34.3×24.5cm
Димензии на фурна за пица: 30x30cm

Клуб Цена
13491 ден. 14990 ден.

На залиха

SKU: 195193 Категории: , Ознаки: ,