• 197235
27% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скалпер 2+ ножеви

Димензии: 20x19x3cm
Матријал: челик
Практично и издржливо: Изработено од врвни челични материјали за остро и прецизно сечење.

Клуб Цена
109 ден. 149 ден.

На залиха

SKU: 197235 Категории: ,