5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скали Алу.Троделни 3×8 Corda

Алуминиумска троделна скала
Број на газишта: 3*8
Висини на скала: 2.25/3.20/4.50m
Работни висини: 3.20/4.00/5.40m
Носивост: 150kg

Клуб Цена
9358 ден. 9850 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182136 Категории: ,