• 49258068-700×700
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скала алуминиумска дводелна 2х8 Corda

Алуминиумска дводелна скала
Број на газишта: 2*8
Висини на скала: 2.25/2.15/3.90м
Работни висини: 3.20/3.45/4.85м
Шифра на производител: 010285/030283
Класа: CORDA (ХОБИ)
Гаранција: 2 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131

Клуб Цена
8279 ден. 9199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175940 Категории: ,