• 53534709-700×700
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скала Алумин.Троделна 3х9 Corda Krаuse

Алуминиумска троделна скала
Број на газишта: 3*9
Висини на скала: 2.50/3.75/5.30м
Работни висини: 3.50/4.55/6.20м
Шифра на производител: 030399
Класа: CORDA (ХОБИ)
Гаранција: 2 години
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131
*Скалата поседува функција за работа на нерамен терен

Клуб Цена
11331 ден. 12590 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176128 Категории: ,