5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скали Алу.5+1 STS 120kg EX120/06

Материјал:метал
Носивост:120kg

Клуб Цена
2556 ден. 2690 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177009 Категории: ,