5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скали Алу.Троделни 3×7 Corda

Материјал:метал
Носивост:150kg

Клуб Цена
8408 ден. 8850 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175119 Категории: ,