• sfdsgfdg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скала 3+1 fabbygo Prime

Димензии на слика од скала
Капацитет: 150кг
Специјален D Профил

Клуб Цена
2151 ден. 2390 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191698 Категории: , Ознаки: ,