• SAKAL 2
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скала 2 fabbygo Premium

Клуб Цена
2241 ден. 2490 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191703 Категории: , Ознаки: ,