• 171839
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Силиконски Спреј Sonax 400ml

Лизгачки и подмачкувачки агенс за возила и за домаќинства
Подмачкува, одржува и штити гума, пластика, дрво и метални делови
Ги неутрализира пискавите звуци

Клуб Цена
441 ден. 490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство