• 171558
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сифон САХАРА ICFS 6414 G

Боја:злато
Димензии:7x10x10cm

Клуб Цена
494 ден. 549 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171558 Категории: ,