• 17156
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сифон ICD 6413 C

Боја:хром
Димензии:7x10x10cm

Клуб Цена
265 ден. 379 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171561 Категории: ,