• 040310
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сифон IC S – A706

Боја:хром

Клуб Цена
773 ден. 859 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040310 Категории: ,