• 040309
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сифон IC S – A 37 S

Боја:хром

Клуб Цена
724 ден. 1035 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040309 Категории: ,