• 187796
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Side-by-Side фрижидер BEKO GN163130SN

ProSmart Инвертер компресор
NeoFrost ™ двојно ладење
Енергетска класа:F Нето капацитет:580L
Ниво на бучава:39dB
Димензии:179x91x70.5сm

Клуб Цена
59000 ден. 64899 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 187796 Категории: ,