5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Штрафилица MP-CDD05 – 280W

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 280W
Вртежи: 0-750/min
Дупчење во:
метал:10mm
дрво:20mm
Футер: 1.5-10mm
Вртежен момент: 23+1

Клуб Цена
1862 ден. 1960 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 082353 Категории: ,