• 161375
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Штрафилица MaxPuls MP-ID30

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 400W
Вртежи: 0-3400/min
Дупчење во: 10mm

Клуб Цена
1530 ден. 1700 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161375 Категории: ,