• 082354
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Штрафилица Max Puls MP-ES50

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 520W
Вртежи: 0-4500/min
Бит: 1/4”
Бетон завртка: 6mm
Метална завртка: 5mm
Хекс футер

Клуб Цена
3195 ден. 3550 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 082354 Категории: ,