• 190243
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Штрафилица батериска 20V MPP-CHID20

Волтажа: 20V
Вртежи; 0-2400/min
Максимални вртежен: момент 180Nm
Конектор: 1/4″
Без батерија

Клуб Цена
2304 ден. 2560 ден.

На залиха

SKU: 190243 Категории: ,