• 161374
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шрафилица MaxPlus 280w CDD 05 MP

Напон:230V-50Hz
Моќност: 280W
Вртежи: 0-750/min
Дупчење во: метал:10mm дрво:20mm
Футер: 1.5-10mm
Вртежен момент: 23+1

Клуб Цена
1701 ден. 1890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161374 Категории: ,