• 163313
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпорет на дрва MBS 10 RS L – Бел

Моќност – 11kw;
Гориво – Дрво, Јаглен
Искористеност:85%
Димен отвор – лев, десен;
Димензии: 94.5x85x64.5cm

Клуб Цена
23391 ден. 25990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство