17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпорет Plamen 850 Glass Бел-Л

Димензии на шпоретот – 845 x 838 x 594 mm
Димензии на рерната – 400 x 300 x 450
Димензии на ложиштето – 250 x 300 x 470
Димензии на отворот за ложење – 180 x 165
Моќност – 11 kW
Ефикасност – 72 %
Капацитет на греење – 160 m3
Тежина на шпоретот – 121 kg
Одвод за чад – централен / заден
Пречник на одводот за чад – Ф 120
Гориво – дрво и јаглен

Клуб Цена
29992 ден. 36000 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство