10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпорет MBS Grand 90 – Десен – Црн

Тип на гориво:дрво и јаглен
Димензии:86x90x60cm
Боја:црна

Клуб Цена
44991 ден. 49990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство