5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпорет MBS 9Е – Десен

Моќност:9KW
Загревње на површина до 124 м3
Димензии:740x945x645mm
Тежина:84kg

Клуб Цена
18990 ден. 19990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство