5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпорет MBS 7E (Лев)

Mоќност 8-10kw
Загревање: до 56 м2
Димензии: 74x82x64cm
Димензии на рерна: 20x43x46cm

Клуб Цена
18516 ден. 19490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство