• 030555
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпорет MBS 7E (Лев)

Mоќност 8-10kw
Загревање: до 56 м2
Димензии: 74x82x64cm
Димензии на рерна: 20x43x46cm

Клуб Цена
17989 ден. 19490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство