22% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден сет Favorit 4-J Black

Независен шпорет (рерна+стакло керамика, сензори)
Независна рерна:
Вградни димензии: 59х59,5х55 cm
Енергетска класа: B
8 позиции на контролни склопки
Светло во рерната
Една решетка и длабока тава во рерната
Турбо вентилатор
Грејачи: горе-1200; доле-1100 W
Грил грејач:1000 W

Независна стаклокерамичка плоча:
Вградни димензии : 4,1х59х52 cm
4 зони на греење
Големина на зоните: (2x145mm од 1200 W ) (2x 180mm од 1800 W)
Контрола на допир
Заклучување

Клуб Цена
17992 ден. 22999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099176 Категории: ,