13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпорет BEKO FSS56000W

Eнергетска класа:A
Капацитет на рерната:60L
4 рингли
4 функции на рерната
Механички контроли
Димензии:84х50х60cm

Клуб Цена
13000 ден. 14999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163578 Категории: ,