15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпорет BEKO FSS 66000 W

Eнергетска класа:A
Капацитет на рерната:71L
4 рингли
3 функции на рерната
Механички контроли
Димензии:85х60х60cm

Клуб Цена
12749 ден. 14999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087696 Категории: ,