• 171390
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпакла Ростфрај 115х60mm

Клуб Цена
143 ден. 159 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171390 Категории: ,