• 171394
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпакла Ростфрај 115х140мм

Шпакла за професионална намена и фина обработка на ѕидни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 140мм а е долг 115мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Шпаклата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик која е зацврстена со две нитни за подолг работен век.

Клуб Цена
251 ден. 279 ден.

Нема на залиха

SKU: 171394 Категории: ,