• 171445
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпакла Јапан Пластична х4 пар.

Шпакла од тип Јапан спакувана во сет со 4 парчиња. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Во сетот има 4 парчиња со различна ширина на работниот дел на шпаклата: 48мм, 76мм, 98мм и 118. Работниот дел на шпаклата е изработен од квалитетна пластика.

Клуб Цена
71 ден. 79 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 171445 Категории: ,