• 171438
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шпакла Челична 140х120мм

Шпакла со широка намена. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 140мм а е долг 140мм. Металниот дел е изработен од челик. Шпаклата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик.

Клуб Цена
134 ден. 149 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 171438 Категории: ,