• шоља-експресо-шит-1281-9344-+-9352-005967—155738
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шолја еспресо 1281

Клуб Цена
62 ден. 69 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155738 Категории: ,