• 179900
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шољи за кафе ЕК251-5

Шоља со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе

Клуб Цена
351 ден. 390 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179900 Категории: ,