• 179912
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шољи за кафе ЕК241-28

Шоља со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе

Клуб Цена
756 ден. 840 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179912 Категории: ,