5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шољи ЕК23-9 1/6

Модерни и квалитетни шољи со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај.
Секој сет шољи креира посебна приказна и порака. Сетот се сотои од 6 шољи.

Клуб Цена
1016 ден. 1069 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179841 Категории: ,