• 179838
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шољи ЕК23-5 Страбела 1/6

Високо квалитетни шолји за кафе и други напитоци со неодолив дизајн

Клуб Цена
850 ден. 945 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179838 Категории: ,