• 179836
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шољи ЕК23-3 1/6

Високо квалитетни шолји за кафе и други напитоци со неодолив дизајн

Клуб Цена
602 ден. 669 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179836 Категории: ,