• 179844
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шољи ЕК23-20 1/6 Страбела

Високо квалитетни шолји за кафе и други напитоци со неодолив дизајн

Клуб Цена
476 ден. 529 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179844 Категории: ,