• 181846
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шоља за кафе EK90-110

Сет од 6 уникатни шољи за кафе

Клуб Цена
1310 ден. 1455 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство