• timthumb (1)
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шоља висечка Turkuaz Lila 018400

Дизајниран од Cerastyle
Тоалет 5 литри во цистерна со двојно испирање.
Keрамика и бела боја
Потребен е скриен резервоар и носач Geberit и плоча за плакнење на Geberit бела или хромирана сампа

Клуб Цена
5931 ден. 6590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099695 Категории: ,